8.0KW | 10.0KW

SolaX Three Phase X3 Retro Fit Charger – High Voltage

SolaX Power s potešením oznamuje vydanie novej X3 Retro Fit Charger. Vytvárajte energiu zo svojich solárnych panelov počas dňa. Inteligentný SolaX X3 Retro Fit nasmeruje prebytočnú energiu do vašej batérie pre neskoršie použitie. Umožní vám čo najlepšie využiť vyrobenú energiu. Ak váš domov zaznamená stratu energie, X3 Retro Fit potom odošle uloženú energiu späť do domu, aby ste zaistili, že nebudete nikdy v tme, dokonca ani pri výpadku prúdu.

Možnosť pridania k exitujúcemu PV

Nabíjanie zo siete

Online monitoring

Maximálna účinnosť až do 97%

Núdzové napájanie

'Plug & Play' Inštalácia

Znížte svoje účty za energiu

Ako to vyzerá v praxi

Miesto Heron Creek, Cornwall, Spojené kráľovstvo. Dom poháňaný meničom SolaX X-Hybrid s dvoma 6,3 kWh batériami Triple Power. Od inštalácie systému využívajú viac ako polovicu množstva elektrickej energie v sieti ako predtým.

Núdzové napájanie

Nestraťte nikdy energiu

So SolaX X-Hybrid môžete zaručiť, že nikdy neostanete bez energie, a to ani pri výpadku prúdu. Núdzové napájanie alebo spínač „EPS“ (k dispozícii iba pri modeloch „E“) umožňuje X-Hybrid pracovať úplne mimo sieť, čo znamená, že všetka energia, ktorú ste si uložili na svoje batérie, sa teraz použije v prípade výpadku prúdu.

Ovládajte svoju energiu

Kontrola exportu

S X-Hybrid môžete ľahko nastaviť limity exportu energie na základe vlastných požiadaviek. X-Hybrid je dodávaný so zabudovanou kontrolou exportu, ktorá vám umožní spravovať energiu, ktorú generujete, presne tak, ako chcete.