8.0KW | 10.0KW | 12.0KW | 15.0KW

SolaX Three Phase Mic Pro – String Inverter

SolaX vyvinul rad trojfázových invertorov bezkonkurenčných v priemysle z hľadiska ich kvality, spoľahlivosti a účinnosti. Trojfázové meniče SolaX sa môžu pochváliť širokým rozsahom napätia MPPT, aby sa umožnil väčší odber energie, a majú maximálne vstupné napätie 1 000 V s maximálnou účinnosťou 98,3%. Okrem toho sú trojfázové meniče SolaX hodnotené ako IP65, nemajú interný ventilátor a dodávajú sa s voliteľným WIFI typu „plug & play“.

Široký rozsah napätia MPPT

IP65

Online monitoring

Ochrana softvéru a hardvéru

Pasívne chladenie

Účinnosť až do 98,3%

‘Plug & Play’ Inštalácia

Ideálne pre malé komerčné PV polia

X3 Mic Pro je dokonalý malý komerčný alebo rezidenčný solárny invertor dokonale navrhnutý pre domácnosti so solárnymi panelmi na rôznych stranách strechy. S dvoma sledovačmi MPPT sa môže X3 Mic Pro pripojiť k dvom samostatným poliam panela. Naše X3 Mic Pro je tiež kryté IP65, čo znamená, že môže byť inštalovaný vonku.

Získajte maximum zo svojej solárnej energie

Jednoduché, spoľahlivé, efektívne

SolaX X3 Mic Pro je jedným z najúčinnejších rezidenčných a komerčných strunových solárnych invertorov, ktoré sú dnes na trhu k dispozícií a môže sa pochváliť obrovskou účinnosťou 98,3% a maximálnym jednosmerným napätím 1000V.

Ochrana ip65

Indoor & Outdoor

X3 Mic Pro má krytie IP65, čo znamená, že môže byť nainštalovaný vo vnútri alebo zvonku, čo vám dáva flexibilitu pri výbere miesta inštalácie systému.