25KW | 30KW

SolaX 25-30KW – Three Phase String Inverter

SolaX vyvinul rad trojfázových invertorov bezkonkurenčných v priemysle z hľadiska ich kvality, spoľahlivosti a účinnosti. Trojfázové striedavé 25-30KW meniče SolaX sa môžu pochváliť veľmi širokým rozsahom napätia MPPT, ktorý umožňuje väčšie získavanie energie a majú maximálne vstupné napätie 1 000 V s maximálnou účinnosťou 98,6%. Okrem toho sú trojfázové meniče SolaX hodnotené ako IP65, nemajú interný ventilátor a dodávajú sa s voliteľným WIFI typu „plug & play“.

Extrémne široký rozsah napätia MPPT

IP65

Online monitoring

Patentová technológia ECO

Integrované zvodiče prepätia DC a AC

Účinnosť až do 98,6%

‘Plug & Play’ Inštalácia

Ideálne pre komerčné PV polia

Model X3 25-30K je ideálny pre komerčné fotovoltaické inštalácie alebo malé distribučné projekty, navrhnuté s najnovšou solárnou technológiou, ktorá umožňuje maximálny odber energie. S dvoma sledovačmi MPPT je možné model X3 25-30K pripojiť k dvom samostatným poliam panela, má tiež krytie IP65, čo znamená, že sa dá nainštalovať vonku.

Získajte maximum zo svojej solárnej energie

Jednoduché, spoľahlivé, efektívne

SolaX X3 25-30K patrí medzi najúčinnejšie komerčné prúdové solárne invertory, ktoré sú dnes na trhu k dispozícii a môže sa pochváliť obrovskou účinnosťou 98,6% a maximálnym jednosmerným napätím 1000V.

Ochrana ip65

Indoor & Outdoor

Model X3 25-30K má krytie IP65, čo znamená, že môže byť nainštalovaný vo vnútri alebo zvonku, čo vám dáva flexibilitu pri výbere miesta inštalácie systému.