Jednofázový menič s jednoduchým MPPT systémom

X1 BOOST

X1-3.0-T / X1-3.3-T / X1-3.6-T X1-4.2-T / X1-4.6-T / X1-5.0-T

SolaX vyvinul rad jednoduchých fázových meničov, ktoré sú v priemysle bezkonkurenčné práve vďaka ich kvalite, spoľahlivosti a účinnosti. Jednoduché fázové meniče sa pýšia širokou škálou MPPT napätia aby pre ďalšie získavanie energie mal maximálne vstupné napätie 580V, s maximálnou efektivitou 97,6%. Okrem iného sú jednoduché fázové meniče od SolaX-u hodnotené (vedené) ako IP65, nemajú žiaden vnútorný ventilátor a prichádzajú s voliteľným „plug&play“ WiFi. Rad s duálnym MPPT Boostom (nakopávačom) je taktiež kompatibilný s novým „Smart Plug-om“ od SolaXu, ktorý umožňuje vzdialený prístup k zariadeniu.

Jednoduchý, spoľahlivý, účinný.

VYSOKÁ ÚČINNOSŤ

Maximálna účinnosť až 97,8%

ŠIROKÝ ROZSAH NAPÄTIA

Maximálne DC vstupné napätie 600V

OVLÁDANIE ZAŤAŽENIA

Pomocou diaľkového ovládača (voliteľné)

DIAĽKOVÉ SLEDOVANIE

Diaľkové sledovanie systému cez X-Cloud

Majte energiu pod kontrolou

SMART PLUG

   Podpora prúdu do 16A

 

   2 prijímače na žiarič

 

   Komunikácia do diaľky 80m

 

   Rýchle nastavenie pomocou aplikácie SolaX app

 

Smart Plug je posledný doplnok od SolaX Power. Umožňuje koncovému užívateľovi získať kompletnú kontrolu nad zariadením pomocou diaľkového ovládania a síce jedného zariadenia. Smart Plug sa jednoducho pripojí k zvolenému zariadeniu, ktoré je ovládané pomocou aplikácie SolaX app. Tá umožňuje užívateľovi priame dávkovanie z fotovoltaického systému k spotrebiču.

SOLAX CLOUD

Jedna platforma, viacero funkcií

Vyberte, ktoré položky napájate solárnou energiou vo vašej domácnosti, monitorujte svoju výrobu fotovoltaických článkov a zobrazte svoj aktuálny výnos. To všetko je možné so SolaX Cloud.