Trojfázové duálne MPPT invertery

X-HYBRID TROJFÁZOVÝ MENIČ

X3-HYBRID-5.0T / X3-HYBRID-6.0T / X3-HYBRID-8.0T / X3-HYBRID-10.0T

Nový X-Hybrid 3-phase menič od Solax-u je posledné stelesnenie špičkového No. 1 sortimentu hybridných meničov na trhu, ktoré ponúkajú flexibilné a rozšíriteľné riešenia pre domáce, ale aj komerčné využitie. Séria 3 phase zahŕňa sériu meničov v rozmedzí veľkosti od 5 do 10 kW a plus má užívateľ možnosť inštalovať paralelne viac meničov. Rozšíriteľný akumulátor pre komerčné pouťitie je teraz realitou. Menič je okrem iného vybavený aj vstavaným systémom EPS (Emergency Power Supply – Dodávač Núdzovej Energie), má početné možnosti komunikácie a dokážeme ho kontrolovať na diaľku.

Jednoduchý, spoľahlivý, účinný

ŠIROKÝ ROZSAH NAPÄTIA

Maximálne DC vstupné napätie 1000V

VYSOKÁ ÚČINNOSŤ

Maximálna účinnosť až 97,6%

IP65

Je určený do interiéru aj exteriéru

DIAĽKOVÉ SLEDOVANIE

Diaľkové sledovanie systému cez X-Cloud

Naše nové vreckové WiFi

Vreckové Wifi od SolaXu dovoľuje diaľkové monitorovanie pre celý rad meničov SolaX. Jednoduché plug-in (zásuvné) zariadenie dovolí užívateľovi zobraziť výkon jeho systému hocikde na svete.

Novinka od SolaXu

X-HYBRID THREE PHASE

   Zvýšená vlastná spotreba

 

   Podporovaný nesymetrický výstup

 

   Rozhranie generátora

 

   Funkcia diaľkového ovládania

 

SolaX Power spúšťa predaj trojfázového X-Hybridu, komerčného meniča so skladovaním energie do batérií. Séria 3phase zahŕňa sériu meničov v rozmedzí veľkosti od 5 do 10 kW a plus má užívateľ možnosť inštalovať paralelne viac meničov. Rozšíriteľný akumulátor pre komerčné pouťitie je teraz realitou. Menič je okrem iného vybavený aj vstavaným systémom EPS (Emergency Power Supply – Dodávač Núdzovej Energie), má početné možnosti komunikácie a dokážeme ho kontrolovať na diaľku.

SOLAX CLOUD

Jedna platforma, viacero funkcií

Vyberte, ktoré položky napájate solárnou energiou vo vašej domácnosti, monitorujte svoju výrobu fotovoltaických článkov a zobrazte svoj aktuálny výnos. To všetko je možné so SolaX Cloud.

Batériové úložisko

TRIPLE POWER

   Škálovateľné do 25,2 kWh

 

   Až 6kW nabitie / vybitie

 

   6000 cyklov

 

   Vysoké napätie

 

   Kompaktný dizajn

 

   90% DOD

 

Spoločnosť SolaX Power s potešením oznamuje kompatibilitu s novým riešením vysokonapäťovej batérie Triple Power. Navrhnuté a vyrobené v spolupráci so spoločnosťou SolaX, spoločnosť Triple Power ponúkne možnosti 4,5 a 6,3 kWh, z ktorých každá môže byť inštalovaná do série s až 3 ďalšími batériami rovnakej veľkosti. Vďaka životnosti 6000 cyklov s 10-ročnou zárukou a 90% hĺbkou vybíjania je nová batéria Triple Power flexibilným praktickým a vysoko výkonným riešením na ukladanie energie.

 

Kompatibilné s: X1-Hybrid, X1-Fit, X3-Hybrid a X3-Fit.