ĎALŠIA GENERÁCIA BATÉRIOVÝCH ÚLOŽÍSK JE REALITOU

Hybridný menič tretej generácie od spoločnosti SolaX sa môže pochváliť ponukou nových funkcií a udržiava nás v popredí technológie ukladania energie do batérií.

Solárne batériové úložisko

X-HYBRID BATÉRIOVÉ ÚLOŽISKO

   Zvyšuje vlastnú spotrebu na viac ako 80%

 

   Ochrana proti výpadkom prúdu

 

   Limitovaný export/nabíjanie z rozvodnej siete

 

   Monitorovanie prostredníctvom online systému

 

SolaX Power uvádza na trh dychtivo očakávanú tretiu generáciu nášho lídra na trhu v solárnych akumulátoroch, Hybrid inverter, ktorý teraz zahŕňa širokú škálu jednak jednofázových, ale aj trojfázových modelov. X-Hybrid je kompatibilný s poprednými riešeniami lítiových batérií na dnešnom trhu a to z neho robí najpopulárnejšie riešenie v rámci uskladnenia energie.

SOLAX CLOUD

Jedna platforma, viacero funkcií

Vyberte, ktoré položky napájate solárnou energiou vo vašej domácnosti, monitorujte svoju výrobu fotovoltaických článkov a zobrazte svoj aktuálny výnos. To všetko je možné so SolaX Cloud.

Nikdy nestratíte energiu

DODÁVATEĽ NÚDZOVEJ ENERGIE

Verzia X-Hybridu „E“ má vstavanú funkciu EMERGENCY POWER SUPPLY, ktorá dovoľuje užívateľovi vyčerpať obsah batérií a následne v čase výpadku prúdu čerpať energiu zo záložného zdroja. „E“ séria môže byť dokonca nainštalovaná aj samostatne mimo siete, kde energiou napíja nevyhnutné spotrebiče a prístroje v čase, keď prúd zo siete nie je k dispozícii.

KONTROLA EXPORTU

Jednoduho nastaviteľný exportný limit (limit exportu) založený na miestnych podmienkach.

Batériové úložisko

TRIPLE POWER

   Škálovateľné do 25,2 kWh

 

   Až 6kW nabitie / vybitie

 

   6000 cyklov

 

   Vysoké napätie

 

   Kompaktný dizajn

 

   90% DOD

 

Spoločnosť SolaX Power s potešením oznamuje kompatibilitu s novým riešením vysokonapäťovej batérie Triple Power. Navrhnuté a vyrobené v spolupráci so spoločnosťou SolaX, spoločnosť Triple Power ponúkne možnosti 4,5 a 6,3 kWh, z ktorých každá môže byť inštalovaná do série s až 3 ďalšími batériami rovnakej veľkosti. Vďaka životnosti 6000 cyklov s 10-ročnou zárukou a 90% hĺbkou vybíjania je nová batéria Triple Power flexibilným praktickým a vysoko výkonným riešením na ukladanie energie.

 

Kompatibilné s: X1-Hybrid, X1-Fit, X3-Hybrid a X3-Fit.