3.0KW | 3.7KW | 4.6KW | 5.0KW | 6.0KW | 7.5KW INVERTER
3.0KWH | 6.0KWH | 9.0KWH | 12.0KWH BATÉRIA

X-ESS G4- HIGH VOLTAGE ALL IN ONE STORAGE SYSTEM

Spoločnosť SolaX Power s potešením oznamuje uvedenie netrpezlivo očakávanej štvrtej generácie hybridného invertora na trhu, ktorý teraz obsahuje všetko v jednom systéme X-ESS. SolaX v kombinácii s našou 4. generáciou X-Hybrid invertora a najnovšou batériou Triple Power 3.0kWh navrhli a vyvinuli budúcnosť ukladania energie v domácnostiach. X-ESS je k dispozícii v trojfázových aj jednofázových modeloch.

Vysoká tolerancia teploty

Plné nabitie batérie za 1 hodinu

Online monitoring

Najvyššia spoľahlivosť

až 150% schopnosť nadmerného využitia

Celkový čas inštalácie 30 minút

ČO SA NACHÁDZA V BALENÍ?

X1 Hybrid G4

Naša najnovšia 4. X-Hybrid generácia, ktorá nahrádza našu mimoriadne úspešnú 3. generáciu X-Hybrid, bola navrhnutá a vyvinutá pomocou najnovšej solárnej technológie. Pri konštrukcii invertora pre ukladanie dát sme posunuli hranice toho, čo je možné.

X3 Hybrid G4

Naša najnovšia 4. X-Hybrid generácia, ktorá nahrádza našu mimoriadne úspešnú 3. generáciu X-Hybrid, bola navrhnutá a vyvinutá pomocou najnovšej solárnej technológie. Pri konštrukcii invertora pre ukladanie dát sme posunuli hranice toho, čo je možné.

Triple Power 3.0kWh

Triple Power 3.0kWh je najnovší model v našej mimoriadne populárnej rade batérií Triple Power. Plné nabitie dosiahnuteľné iba za 1 hodinu vám dáva šancu vyťažiť zo slnečnej energie v domácnosti maximum. Škálovateľné na 12kWh.

MATE Box

Chápeme, aká dôležitá je jednoduchá inštalácia a preto sme inštalatérovi odobrali všetku tvrdú prácu. Box SolaX MATE bol navrhnutý a vyvinutý s ohľadom na našich inštalatérov. Kombinácia všetkých zložitých kabeláží je v jednej pohodlnej, vopred pripojenej skrinke.

AŽ Šesťkrát RÝCHLEJŠIE AKO X-HYBRID 3. generácie

Náš zatiaľ najjednoduchší produkt na inštaláciu

Inštalácia nového SolaX X-ESS G4 je až 6-krát rýchlejšia ako v prípade našej 3.generácie X-Hybrid, čo uľahčuje inštalatérom prácu na stavbe. To všetko je vďaka nášmu novému MATEBOXU kde sme sa zbavili komplikovaných elektroinštalácií tým, že sme do Mateboxu vložili všetky potrebné vodiče. Všetko, čo musíte urobiť, je nainštalovať jeden modul na druhý a pripojiť káble, ktoré sú už v MateBoxe zoradené a priradené k správnym portom.

ULTRA RÝCHLE NABÍJANIE

Nabitie baterky už za 1 hodinu

Dlhé hodiny nabíjania batérií sú minulosťou. Naša úplne nová batéria Triple Power 3.0kWh bola navrhnutá tak, aby umožňovala super rýchle nabíjanie, pričom plná kapacita je dosiahnuteľná iba za jednu hodinu.

Inštalácia kdekoľvek

Široké rozpätie teploty

Model X-ESS prešiel niektorými z doteraz najintenzívnejších testov, ktoré kombinujú najnovšiu technológiu a model X-ESS odoláva teplotám od -30 stupňov Celzia do 50 stupňov Celzia. To umožňuje všestrannosť inštalácie, inštaláciu v horných podkrovných priestoroch alebo chladných domoch, X-ESS vydrží všetko.

RED DOT ocenenie

X-ESS G4 vyhral “Design produktu”

Red Dot Design Award je medzinárodná cena za dizajn udeľovaná spoločnosťou Red Dot GmbH & Co. Súťaž sa každoročne organizuje s cieľom posúdiť a oceniť najlepšie výrobky roka na celom svete. Od roku 1955 môžu o ceny uchádzať dizajnéri a producenti. Víťazi sa každoročne zúčastňujú na slávnostnom ceremoniáli.

NA STIAHNUTIE