5.8kWh

SolaX Triple Power Battery – LFP

SolaX Power s potešením oznamuje kompatibilitu s novým riešením s vysokým napätím Triple Power. Triple Power je navrhnutý a vyrobený v spolupráci so spoločnosťou SolaX a ponúka nový model 5,8 kWh, ktorý je možné nainštalovať do série až so 4 batériami, čo umožňuje skladovanie 23 kWh. Nový Triple Power obsahuje najnovšiu technológiu LFP, ktorá zaisťuje oveľa bezpečnejšie inštalácie s väčšími teplotnými toleranciami. Nová batéria Triple Power s 10-ročnou zárukou a 90% hĺbkou vybitia predstavuje flexibilné, praktické a vysoko výkonné riešenie na uchovávanie energie.

Škálovateľné do 25,2 kWh

Až 4kW nabitie / vybitie

Online monitoring

Montáž na stenu alebo podlahu

Vysoké napätie

Bezpečnejšia LiFePO4 batéria

Znížte svoje účty za energiu

Ako to vyzerá v praxi

Miesto Heron Creek, Cornwall, Spojené kráľovstvo. Dom poháňaný meničom SolaX X-Hybrid s dvoma 6,3 kWh batériami Triple Power. Od inštalácie systému využívajú viac ako polovicu množstva elektrickej energie v sieti ako predtým.

Váš systém na dosah ruky

Monitorovanie na diaľku

Monitorujte svoju batériu v reálnom čase, pozrite si jej aktuálne nabitie, historické údaje o nabíjaní a dokonca si vyberte, kedy a či chcete nabíjať batériu zo siete za lacnejšie tarify za elektrinu, všetko z vášho smartfónu alebo tabletu.

Ochrana ip55

Indoor & Outdoor

Batéria Triple Power je dimenzovaná na krytie IP55, čo znamená, že sa dá nainštalovať vonku za predpokladu, že batéria je pokrytá primeranou ochranou pred počasím.