5.0KW | 6.0KW | 8.0KW | 10.0KW

SolaX Three Phase Hybrid – High Voltage

SolaX Power s potešením oznamuje spustenie komerčného trojfázového komerčného akumulátora na ukladanie batérií. Trojfázová fáza zahŕňa meniče s veľkosťou od 5 do 10 kW a so schopnosťou inštalovať viac meničov paralelne, škálovateľná kapacita batérie pre komerčné aplikácie je teraz realitou. Striedač je vybavený vstavaným EPS (Emergency Power Supply), má viac možností komunikácie a dá sa ovládať na diaľku.

Chráni pred výpadkami napájania

Dvojitá ochrana pre BMS

Online monitoring

Podporovaný nevyvážený výstup

Zvýšte vlastnú spotrebu

Funkcia diaľkového ovládania

Ideálne pre trojfázové komerčné vlastnosti

Komerčné solárne úložné riešenie

Náš X-Hybrid Three Phase je dokonalým riešením skladovania pre komerčné trojfázové vlastnosti, ktoré sa usilujú upgradovať na solárne akumulátory. X-Hybrid Three Phase je možné nainštalovať paralelne, čo umožňuje až 100 kW a viac ako 250 kWh úložného priestoru, ak je nainštalovaný s naším 6,3 kWh Triple Power.

Núdzové napájanie

Nikdy nestratíte dodávku energie

So SolaX X-Hybrid si môžte byť istý, že nikdy neostanete bez energie a to ani pri výpadku prúdu. Núdzové napájanie alebo spínač „EPS“ (k dispozícii iba pri modeloch „E“) umožňuje X-Hybrid pracovať úplne mimo sieť, čo znamená, že všetka energia, ktorú ste si uložili na svoje batérie, sa teraz použije v prípade straty napájania.

Ovládajte svoju energiu

Kontrola exportu

S X-Hybrid môžete ľahko nastaviť limity exportu energie na základe vlastných požiadaviek. X-Hybrid je dodávaný so zabudovanou kontrolou exportu, ktorá vám umožní spravovať energiu, ktorú generujete, presne tak, ako chcete.