3.0KW | 3.7KW | 4.6KW | 5.0KW

SolaX Single Phase Hybrid – High Voltage

SolaX Power s potešením oznamuje spustenie netrpezlivo očakávanej tretej generácie nášho vedúceho produktu na trhu so solárnymi akumulátormi Hybrid, ktorý teraz obsahuje rad jednofázových aj trojfázových modelov. Akumulátor na ukladanie batérií X-Hybrid je kompatibilný s poprednými riešeniami lítium-iónových batérií, ktoré sú dnes na trhu k dispozícii, čo z neho robí najpopulárnejšie riešenie na ukladanie energie.

Chráni pred výpadkami napájania

Nabíjanie zo siete

Online monitoring

6000W Charge/Discharge Rate

Zvýšte vlastnú spotrebu

'Plug & Play' Inštalácia

Znížte svoje účty za energiu

Ako to vyzerá v praxi

Miesto Heron Creek, Cornwall, Spojené kráľovstvo. Dom poháňaný meničom SolaX X-Hybrid s dvoma 6,3 kWh batériami Triple Power. Od inštalácie systému využívajú viac ako polovicu množstva elektrickej energie v sieti ako predtým.

Núdzové napájanie

Nikdy nestratíte dodávku energie

So SolaX X-Hybrid si môžte byť istý, že nikdy neostanete bez energie a to ani pri výpadku prúdu. Núdzové napájanie alebo spínač „EPS“ (k dispozícii iba pri modeloch „E“) umožňuje X-Hybrid pracovať úplne mimo sieť, čo znamená, že všetka energia, ktorú ste si uložili na svoje batérie, sa teraz použije v prípade straty napájania.

Ovládajte svoju energiu

Kontrola exportu

S X-Hybrid môžete ľahko nastaviť limity exportu energie na základe vlastných požiadaviek. X-Hybrid je dodávaný so zabudovanou kontrolou exportu, ktorá vám umožní spravovať energiu, ktorú generujete, presne tak, ako chcete.