Pocket WiFi | Pocket LAN

SolaX Remote Monitoring Dongles

SolaX Power ponúka diaľkové monitorovanie všetkých našich produktov prostredníctvom inteligentnej multifunkčnej monitorovacej platformy SolaX Cloud, ku ktorej je možné pristupovať na diaľku alebo prostredníctvom pevného káblového pripojenia. Či už ide o obytné systémy alebo komerčné fotovoltické systémy, centralizovaná správa a monitorovanie fotovoltických systémov šetrí čas a peniaze. So SolaX Cloud môžu operátori a inštalatéri PV systémov vždy prezerať kľúčové a aktuálne údaje.

Real-time displej

Kontrola funkčnosti

'Plug & Play' Inštalácia

História dát

Zobrazenie ušetrených financií

E-mailové upozornenia

wifi pripojenie

SolaX Pocket WiFi Dongle

Využite výkon pomocou nášho vreckového WiFi, pripojte sa k miestnej sieti do 50 metrov od prístroja, aby ste umožnili prístup k monitorovacej platforme SolaX Cloud.

LAN pripojenie

SolaX Pocket LAN Dongle

Ak WiFi nie je vhodné pre vašu inštaláciu, Pocket LAN vám umožní pripojiť sa k sieti pomocou ethernetového kábla. Ethernet umožňuje oveľa stabilnejšie spojenie s menšou interferenciou.

GPRS pripojenie

SolaX Pocket GPRS Dongle

Žiadna sieť? Žiadny problém. Náš nový hardvérový kľúč SolaX GPRS vám umožňuje používať pripojenie 4G na monitorovanie systému bez možnosti pripojenia k miestnej sieti.

SOLAX CLOUD

Inteligentné monitorovanie

Či už ide o obytné systémy alebo komerčné fotovoltické systémy, centralizovaná správa a monitorovanie fotovoltických systémov šetrí čas a peniaze. So SolaX Cloud môžu operátori a inštalatéri PV systémov vždy prezerať kľúčové a aktuálne údaje.

SolaX Cloud navrhnutý s ohľadom na koncového používateľa a inštalatérov je dokonalým riešením na sledovanie v reálnom čase. Ovládajte systémy prostredníctvom cloudu a vykonávajte údržbu a aktualizácie kľúčových meničov odkiaľkoľvek na svete.

Pocket wifi plus

Potrebujete zosilniť signál?

PV systémy sú často inštalované ďaleko od domácich smerovačov na miestach ako sú podkrovia, vonkajšie domy a garáže. Pocket WiFi plus prichádza s externou anténou, ktorá výrazne zvyšuje silu signálu a umožňuje lepšie pokrytie signálom.

Wifi pripojenie – tutorial

Nastavenie WiFi

Lan pripojenie – tutorial

Nastavenie LAN